Tylko najlepsze i sprawdzone firmy w sieci na naszym portalu!

Maja Szymczak 2022-11-26 0 komentarzy

Szambo betonowe - cena, zalety i pozostałe informacje

Wpis

Szambo to nic innego jak bezodpływowy i zamknięty zbiornik, którego zadaniem jest gromadzenie ścieków pochodzących z obiektów mieszkalnych. Konstrukcje tego typu są wyposażane we włazy i kominki wentylacyjne i występują w wersji jednokomorowej oraz dwukomorowej, nieocenionej w większych obiektach. Należy dobierać je z uwzględnieniem liczby domowników. Im więcej osób przebywa w danym budynku, tym większą pojemność powinno mieć szambo. Fachową pomoc w wyborze zapewniają przedstawiciele przedsiębiorstwa System Plus.

W katalogu firmy znajduje się szambo betonowe w cenie, na którą może pozwolić sobie wielu zainteresowanych. Wszystkie modele dostępne w asortymencie powstały przy użyciu wyselekcjonowanych mieszanek, niepodatnych na zniszczenia, dzięki czemu pęknięcia lub inne uszkodzenia należą do rzadkości. Przedsiębiorstwo oferuje niezawodne zbiorniki, przydatne na terenach o wysokim poziomie wód gruntowych. Przez wzgląd na dużą wagę nie wymagają dodatkowe kotwiczenia i nie osuwają się pod wpływem nacisków.

Na szamba betonowe decydują się osoby planujące umieszczanie ich na parkingach lub podjazdach. To trwałe wyroby z niezbędnymi atestami, które nie przyczyniają się do niszczenia środowiska naturalnego ani ulatniania się nieprzyjemnych zapachów. Są sprzedawane w formie prefabrykatów, dostarczanych w miejsce wskazane przez klienta. Dzięki temu są gotowe do natychmiastowego wsadzenia w grunt. Przed wystawieniem na sprzedaż są odpowiednio izolowane, co chroni przed wsiąkaniem ścieków w glebę.

Zostaw komentarz jeżeli artykuł Ci się podobał!