Tylko najlepsze i sprawdzone firmy w sieci na naszym portalu!

Kaja Przybylska 2022-02-09 0 komentarzy

Rolety basenowe - dlaczego warto je stosować?

Wpis

Wyposażenie takie jak rolety jest polecane w szczególności w przypadku basenów bez zadaszenia. Zapewnia ochronę przed zanieczyszczeniami oraz stanowi dodatkową warstwę izolacyjną. Pozwala to znacząco ograniczyć straty ciepła, a także hamuje parowanie wody. Rolety basenowe mogą być wykorzystywane zarówno latem, jak i zimą.  Są w pełni automatyczne, a więc niezwykle wygodne w użyciu. Zwiększają również bezpieczeństwo korzystania z obiektu, jako że  chronią zwierzęta i dzieci przed wpadnięciem do basenu. Wykonano je z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia. Najczęściej składają się z aluminiowego profilu, a także plastikowych listew, które zabezpieczają brzegi basenu. Rolety są dostosowane do basenu pod względem kształtu, a także na życzenie klienta, z uwagi na kolorystykę.

W ofercie znajdują się preparaty przeciwko glonom, które należy stosować razem ze środkami na bazie chloru oraz preparatami do utrzymywania właściwego poziomu pH. Do wyboru są chemiczne preparaty oczyszczające na bazie chloru. Sposób ich użycia zależy od czasu działania. Preparaty działające w wolny sposób mogą być stosowane bezpośrednio w basenie. Natomiast środki o ekspresowym działaniu należy zaaplikować zgodnie z procedurą wskazaną przez producenta.

Na stronie bio-baseny.pl znajdują się preparaty i akcesoria przeznaczone do wanien typu SPA. Posiadają one wszystkie niezbędne atesty i są w pełni bezpieczne dla skóry. Częstotliwość stosowania oraz zalecane dawki zostały dokładnie określone w instrukcji dołączonej do każdego artykułu. Każdy klient może skorzystać z profesjonalnego doradztwa oferowanego przez pracowników sklepu. Więcej szczegółów znajduje się na stronie internetowej.

Zostaw komentarz jeżeli artykuł Ci się podobał!