Tylko najlepsze i sprawdzone firmy w sieci na naszym portalu!

Julianna Szymańska 2021-10-03 0 komentarzy

Prywatny Bus

Wpis

Renomowane przedsiębiorstwo Maro Tur od lat świadczy usługi transportowe dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców, biur podróży, szkół oraz różnych instytucji publicznych. Ponadto codziennie jeździ bus z Koszalina do okolicznych miejscowości. Podróżni mogą sprawdzić aktualny rozkład jazdy i plan przystanków na stronie internetowej.

Bus, który znajduje się we flocie, jest wyposażony w klimatyzację, wygodne fotele i może nim podróżować dwadzieścia dwie osoby. Model sprawdzi się doskonale podczas niedalekich wyjazdów rodzinnych, transportu gości na imprezę. W przypadku dalekich wycieczek najlepszym rozwiązaniem jest wynajem jednego z dużych autobusów. Pojazdy posiadają komfortowe siedzenia, telewizor, DVD, barek, WC oraz są klimatyzowane, więc podróż w czasie letnich upałów nie będzie uciążliwa.

Należy zaznaczyć, że głównym obszarem działania firmy jest województwo zachodniopomorskie, ale podmiot realizuje również zlecenia pochodzące od klientów z innych terenów kraju. Przedsiębiorcy chcący zorganizować codzienny transport pracowników do zakładu mogą podjąć stałą współpracę z przewoźnikiem. Wszelkie niezbędne informacje na temat oferty można znaleźć na stronie internetowej. Obsługa chętnie odpowie na dodatkowe pytania. Kosztorys zostanie przygotowany po zapoznaniu się z wymaganiami zleceniodawcy.

Każdy, kto szuka firmy oferującej prywatne przewozy autokarowe krajowe i zagraniczne, powinien skorzystać z usług tego przedsiębiorstwa. Podmiot podchodzi indywidualnie do klienta i gwarantuje najwyższy standard obsługi i pełne bezpieczeństwo transportowanych osób.

Zostaw komentarz jeżeli artykuł Ci się podobał!