Tylko najlepsze i sprawdzone firmy w sieci na naszym portalu!

Julianna Szymańska 2022-11-24 0 komentarzy

Jaka firma oferuje siłownik do polskiej przyczepy D47?

Wpis

Szerokie zastosowanie maszyn wykorzystujących do pracy hydraulikę siłową wynika z ich ogromnej wydajności. Systemy takie stosowane są nie tylko w przemyśle, ale też w wielu rozwiązaniach wykorzystywanych na codzień przez osoby, które nawet o tym nie wiedzą. W większości jednak układy hydrauliczne zwiększają możliwości koparek, ładowarek, dźwigów i innych maszyn budowlanych, leśnych, rolniczych czy pracujących w górnictwie, hutnictwie itp. 

Właściciele urządzeń, w których wykorzystuje się energię cieczy hydraulicznej, często poszukują rozmaitych podzespołów. Ich bogatą ofertę mogą znaleźć w sklepie należącym do firmy Novatech. Kluczowymi elementami takich rozwiązań są siłowniki, dostępne w wielu rodzajach. Asortyment obejmuje produkty wielu zagranicznych producentów, wśród których są takie marki jak Di Natale Bertelli, Binotto, Weber Hydraulik, Penta i wielu innych. Sklep ten cały czas aktualizuje ofertę, dlatego każdy klient znajdzie w niej odpowiedni produkt do maszyn polskiej i zagranicznej produkcji.

Wśród wielu dostępnych w tym przedsiębiorstwie artykułów jest także siłownik do przyczepy D47. Jest to podzespół cechujący się bezawaryjnością ze względu na bardzo mocną konstrukcję. Został wyprodukowany przez włoską markę Di Natale Bertelli. Ma:

  • wzmocniony udźwig do 10 ton,
  • 4 stopnie, 
  • skok 1290 mm,
  • 39 kg wagi,
  • maksymalne ciśnienie 180 bar,
  • powłokę Tenifer.

Pokrycie siłownika tą powłoką ma na celu poprawę odporności na zużycie oraz korozję. Gwarantuje sporą twardość powierzchni, wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i zmęczenie materiału.

Osoby zainteresowane zakupem, ale nie mające pewności, czy dany sprzęt będzie odpowiedni do ich maszyn, mogą skontaktować się z personelem sklepu, doskonale znającym asortyment.

Zostaw komentarz jeżeli artykuł Ci się podobał!