Tylko najlepsze i sprawdzone firmy w sieci na naszym portalu!

Kaja Przybylska 2023-09-22 0 komentarzy

Jak adwokat ze Świdnicy pomaga frankowiczom?

Wpis

Sprawy frankowiczów są dosyć skomplikowane, dlatego też nie każda kancelaria podejmuje się ich prowadzenia. Kredytobiorcy spłacający zadłużenie we frankach szwajcarskich podczas wyboru adwokata powinni sprawdzić, czy brał udział w podobnych rozprawach sądowych oraz jaki był ich skutek. Wiele spraw w ciągu ostatnich kilku lat zakończyło się pozytywnym wynikiem dla frankowiczów, dlatego jak najbardziej warto próbować porozumieć się z bankiem. 

Kancelaria prawna SKILEX, która zajmuje się sprawami frankowiczów działa na terenie Wałbrzycha oraz Świdnicy. Adwokat przeprowadza dogłębną analizę wszystkich dokumentów bankowych (ta usługa jest bezpłatna), które przedłoży klient i przygotuje plan działania (jeśli zaistnieją podstawy wynikające z umowy bankowej do podjęcia kroków prawnych). Na początku radca prawny spróbuje osiągnąć ugodę z przedstawicielem banku, a jeśli nie będzie to możliwe, sprawa zostanie skierowana na drogę sądową. W zależności od konkretnego przypadku istnieje opcja:

  • unieważnienia umowy,
  • odzyskania nadpłaconych rat,
  • spłaty zobowiązania po kursie uruchomienia,
  • zwrotu kwot wpłaconych tytułem ubezpieczenia niskiego wkładu własnego.

Wałbrzyska kancelaria adwokacka umożliwia klientom przesłanie skanu dokumentów bankowych w celu dokonania analizy i oszacowania szans na wygraną w sądzie.

Zostaw komentarz jeżeli artykuł Ci się podobał!