Tylko najlepsze i sprawdzone firmy w sieci na naszym portalu!

Natan Kubiak 2023-06-28 0 komentarzy

Artroskopia barku - mało inwazyjna metoda diagnostyki i leczenia

Wpis

Nowoczesna chirurgia to między innymi brak konieczności otwierania dużych części ciała celem przeprowadzenia dokładnych badań, a nawet zabiegów. Dzięki temu zabiegi wiążą się ze znacznie mniejszym ryzykiem (zwykle jest ono bliskie zeru) oraz są znacznie bardziej komfortowe dla pacjentów. Wiążą się z mniejszym bólem pooperacyjnym i pozwalają szybciej wracać do pełni zdrowia, zaś krótsza rekonwalescencja to na przykład krótsze zwolnienie chorobowe. Z tego względu usługi oferujące nowoczesne zabiegi, dotyczące najczęściej sektora prywatnego, zdobywają sobie coraz większą popularność.

Na takie zabiegi stawia prywatna klinika opisana pod adresem klinikapotocki.com. Jedną z jej propozycji jest artoskopia barku, stosowana zarówno do badań, jak i przeprowadzania zabiegów, a wykonywana poprzez wykonanie niewielkich nacięć, przez które wprowadza się do wnętrza jamy stawowej kamerę. Pozwala to na dokładny ogląd tego obszaru, bez jednoczesnej konieczności otwarcia znacznego obszaru ciała, co wymagałoby długiego gojenia. Jest to zabieg przeprowadzany w ramach tzw. Chirurgii Jednego Dnia, co cechuje całą ofertę kliniki, zarówno jeśli chodzi o zabiegi przeprowadzane w znieczuleniu miejscowym, jak i ogólnym.

Podmiot ma wiele takich propozycji, nie tylko dla osób zmagających się z problemami ortopedycznymi, ale też na przykład okulistycznymi.

Zostaw komentarz jeżeli artykuł Ci się podobał!